تبلیغات
پایگاه اینترنتی" خداحافظ فتنه " علل وقوع فتنه و راهکارهای مقابله با آن را بررسی می کند.

پایگاه اینترنتی" خداحافظ فتنه " علل وقوع فتنه و راهکارهای مقابله با آن را بررسی می کند.

  • خوش آمدید

امام حسین (ع) : إن لم یکن لکم دین و لا تخافون المعاد فکونوا أحراراً فی دنیاکم.

آقای هاشمی ، سکوت بس است!!!

همزمان با قیام های مردمی در کشورهای منطقه ، ملت بحرین نیز بپا خواسته و خواهان قطع سلطه آمریکا و حاکمیت اسلام در سرزمین خود هستند ، ولی حاکمان وابسته از خیزش مردم خود به هراس افتاده و در برابر تظاهرات مسالمت آمیز بحرینی ها متوسل به قوه قهریه گشته و با دستور آمریکایی ها برای سرکوب مردم، از عربستان و امارات نیروی نظامی وارد کرده اند . آنچه امروز در سکوت خبری رسانه های استکبار، در صحنه بحرین روی می دهد ، حمام خونی است که رژیم آل خلیفه با همکاری آل سعود راه انداخته و گلوله های سربازان سعودی بر پیکر ملت مظلوم بحرین باریدن گرفته است.


آنها همانند سربازان رژیم صهیونیستی ، به زن و مرد و کودک و جوان رحم نکرده  و با ایجاد جو ارعاب و وحشیگری ، مردم مظلوم وبی دفاع را تحت شدیدترین فشارها قرار داده اند و آل سعود که خود را خادم حرمین شریفین  و مدافع مسلمانان می داند، چنین دستان خود را به خون مسلمانان آغشته نموده است.

در این میان ، فریاد تظلم خواهی و یاللمسلمین مردم بحرین بلند است و ملت شریف ایران، به ویژه علما و مراجع عظام واکنش نشان داده ، به وسط میدان آمده و به هر طریق ممکن فریاد اعتراض خود را نسبت به سفاکی های آل خلیفه و آل سعود سرداده اند. ولی با کمال تاسف ، تنها کسانی که مهر سکوت بر دهان زده و گویا صدای مظلوم را نمی شنوند ، فتنه گران ، ساکتین و حامیان آنها هستند. یاللعجب! برخی ها به مناسبت درگذشت پدر سالخورده یکی از سران فتنه ، متالم گشته ، دست به قلم برده و پیام تسلیت صادر می کنند و در ضمن آن میرحسین موسوی را ” فرزند خدوم ” معرفی کرده و به این گونه وی را مورد لطف و تایید قرار میدهند. و چه کسیست که نداند، سران فتنه ، در غایله ۸۸ چه خدماتی به جبهه کفر و استکبار جهانی نکرده  و چه خیانت هایی که به نظام اسلامی، امام و خون شهدا ننموده است ، که از قضا مورد لطف و تمجید سران اسراییل نیز واقع گشتند. و در مقابل، ایشان در قبال کشتار بیرحمانه شیعیان در بحرین سکوت پیشه میکنند. کاش جناب هاشمی رفسنجانی که فتنه گران را چنین مورد نوازش قرار می دهد ، لااقل نامه ای هم خطاب به سران عربستان می نگاشت و آنان را از ادامه جنایات و سفاکی های خود در بحرین باز می داشت ، همان گونه که بزرگان حوزه  واز جمله حضرت آیت الله صافی گلپایگانی از روی احساس تکلیف، نامه عتاب آمیزی به ملک عبدالله نوشت و از وی خواست دست از خونریزی برداشته و نظامیان خود را از بحرین بیرون بکشد .

همگان نیک می دانند که از دیرباز رابطه هاشمی با پادشاه عربستان حسنه بوده و خانواده هاشمی در هر سفری که به عربستان داشته همواره مورد استقبال خاندان آل سعود قرار می گرفته اند. از سویی دیگر ملک عبدالله رابطه خوبی با اصلاح طلبان داشته و حافظه تاریخی ملت ایران، هیچ گاه الطاف و کمک های مادی عربستان به محمد خاتمی در آستانه انتخابات ۸۸ را فراموش نمی کند، همان دلارهایی که خرج برپایی آتش فتنه پس از انتخابات گردید.

لذا بیجا نیست که به خصوص از آقای رفسنجانی انتظار داشته باشیم از رایزنی ها و احیانا نفوذ کلام خود در پادشاه عربستان استفاده کرده و مانع قتل عام بیشتر مردم بی دفاع بحرین گردیده و نگذارد در اذهان چنین تداعی گردد که همان گونه که وی موسوی خاین به کشور را فرزند برومند و خدوم نامیده ، نکند خدای ناکرده ملک عبدالله خاین به اسلام و قاتل مسلمانان بحرین را هم خدمتگزار مسلمین و خادم الحرمین می داند که هرگز چنین نبوده ونیست.

بر هر فرد بصیر و روشنی آشکار و بدیهی است که ” خادم حرمین ” برای حکام سعودی لقبی بی مسما بوده زیرا که در کارنامه آل سعود چیزی جز وابستگی به استکبار یافت نمی شود، همان گونه که در کارنامه سران فتنه نیز جز خیانت و وطن فروشی نیست و اینها هر دو از یک آبشخور سیراب گشته و از یک سنخ و قماشند و وجه مشترکشان ، تنها نوکری برای آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

ادامه مطلب آقای هاشمی ، سکوت بس است!!!